"Nájdi svoju jedinečnosť!"..buď sama sebou..

Farebné meditácie


Pripravila som pre vás podporný nástroj..

Dlho som si priala pre vás podporný nástroj, ktorý by umožňoval, aby ste sa vedeli vo svojom oblečení, túžbach a snoch orientovať aj inak.. 

Sama som si procesom meditácii viackrát prešla a viem, že tieto nástroje naozaj fungujú a dokážu nám do života priniesť častokrát uvedomenie, ktoré by sme inak neodhalili.

Samotné oblečenie a obliekanie považujem za krásny nástroj sebavyjadrenia a zároveň je to niečo, čím sa vieme podporiť, ale naopak nás môže aj brzdiť.

Farebná meditácia je zatiaľ prvá meditácia, ktorú som pre vás pripravila a verím, že vám prinesie krásne uvedomenia, posunie vaše vnímanie seba, svojej osobnosti, svojho života a zároveň vás privedie na cestu, ako dokážete svoj život zlepšiť nielen pomocou farieb, ale aj prostredníctvom toho, čo uvidíte a precítite.

Meditáciu som vytvorila s láskou k ženám a farbám.. aby som vám priblížila svet, v ktorom sa dokážete podporiť a dokážete prekračovať vlastné tiene a obmedzenia, ktoré častokrát nie sú viditeľné. Tiene, ktoré sú ukryté hlboko v našom podvedomí a ktoré odhalíme pomocou meditácie, ku ktorej sa môžete vrátiť kedykoľvek, keď budete potrebovať pomoc a podporu.