Farebné meditácie


Pripravila som pre vás podporný nástroj..

Dlho som si priala pre vás podporný nástroj, ktorý by umožňoval, aby ste sa vedeli vo svojom oblečení, túžbach a snoch orientovať aj inak.. 

Sama som si procesom meditácii viackrát prešla a viem, že tieto nástroje naozaj fungujú a dokážu nám do života priniesť častokrát uvedomenie, ktoré by sme inak neodhalili.

Samotné oblečenie a obliekanie považujem za krásny nástroj sebavyjadrenia a zároveň je to niečo, čím sa vieme podporiť, ale naopak nás môže aj brzdiť.

Meditácie som vytvorila s láskou k ženám a farbám.. aby som priblížila svet, v ktorom sa dokážete podporiť a dokážete prekračovať vlastné tiene a obmedzenia, ktoré častokrát nie sú viditeľné. Tiene, ktoré sú ukryté hlboko v našom podvedomí a ktoré odhalíme pomocou meditácie, ku ktorej sa môžete vrátiť kedykoľvek, keď budete potrebovať pomoc a podporu.

Meditácia ZDArma

Malá farebná meditácia, ktorú som pripravila je krátka a krásna prechádzka pri spoznávaní farieb.

Môžeš si odskúšať, ako sa s meditáciou pracuje a či Ťa láka sa pozrieť hlbšie do svojho vnútra a spoznať, akú farbu aktuálne potrebuješ. Čo Ťa  práve teraz podporí a pomôže Ti v aktuálnej situácii alebo rozpoložení..

Meditácia sa dá naučiť naspamäť a môžeš ju používať kedykoľvek počas dňa, keď potebuješ..

Farebná meditácia je zatiaľ prvá dhšia meditácia, ktorú som pre vás pripravila a verím, že vám prinesie krásne uvedomenia, posunie vaše vnímanie seba, svojej osobnosti, svojho života a zároveň vás privedie na cestu, ako dokážete svoj život zlepšiť nielen pomocou farieb, ale aj prostredníctvom toho, čo uvidíte a precítite počas meditácie..

V meditácii som  spojila krásu farieb, oblečenia a nazerania na to, ako vnímaš svet okolo seba.. 

Pomocou tejto meditácie dokážeš pozmeniť seba, svoje postoje a môžeš si takto pomôcť vytvoriť svoje nové JA, ktoré si praješ, aby kráčalo po tomto svete a odovzdávalo to, čo mu je súdené..