Život s farbami

Začni aj Ty spoznávať farby a objav nové dimenzie pocitov

Život s farbami
Dada Macháčková

Objavte mágiu farieb, ktoré nás sprevádzajú každý deň.

Získate širší a ucelenejší pohľad na farby, ich charakteristiky, kladné a záporné stránky, ich využitie a aj to, čo nám chcú povedať, keď nás k sebe volajú.

Vďaka ebooku spoznáš farby inak ako ste ich poznali doteraz. Objavíte možnosti a inšpiráciu, ako s farbami pracovať a na čo sa zamerať. 

Už nemusíš informácie hľadať.. všetko máte na jednom mieste a vždy so sebou, keď potrebujete..

Ebook je doplnený aj inšpiratívnymi modelmi Intuitívnej módy, ktoré som tvorila pre seba, mojim zákazníčkami, alebo priamo k ebooku.

Získajte viac, ako len stručné charakteristiky. S pomocou farieb pochopíš seba, svoje okolie a nájdeš nové súvislosti.

Staň sa ženou, ktorá rozumie svetu a sebe opäť o kúsok viac.. 

Už Ťa nebaví vidieť len čierno-bielo?

Hľadáš cestu, ako žiť farebnejší život? 

Vieš, že potrebuješ zmenu, ale nevieš, kde začať? 

Nevieš, prečo nosiť či nenosiť niektoré farby?
 
Túžiš rozumieť tomu, prečo niektoré farby s Tebou ladia a iné nie?

Chcela by si viedieť o farbách viac a rozumieť ich zmyslu na tomto svete?
 

Volám sa Dada Macháčková a sprevádzam ženy svetom farieb Intuitívnej módy pre vnímavé ženy. Milujem farby, cítim ich dotyk a celý svoj život žijem  farebných obdobiami, vďaka ktorým som spoznala seba, našla svoju cestu životom a stále objavujem nové možnosti, ako si z farieb spraviť svojich spojencov.

Najskôr som vôbec netušila, prečo niektoré farby nosím.. prečo sa obklopujem hnedou, červenou, bielou alebo ružovou, či inou farbou.. neriešila som to, len som vedela, že je to pre mňa v tej moment správne a najlepšie, čo môžem pre seba urobiť.. 

Už dnes to nerobím len intuitívne a bez povšimnutia, lebo to tak cítim. Dnes už viem, prečo niektoré farby potrebujem vo svojom živote práve teraz, prečo niektoré neviem nosiť a niektoré prichádzajú a odchádzajú podľa potreby.. 

Naučila som sa farbám rozumieť, vidieť v nich hlbší zmysel pre svoj život a stále nachádzam nové a nové možnosti, ako svoj život vyfarbiť viac a žiť život podľa svojich predstáv.

Nastal čas, kedy tieto poznatky viem odovzdať aj iným ženám a pomôcť im sa zorientovať vo svete farieb.

Život s farbami
Dada Macháčková

Napísala som pre vás ebook

Život s Farbami

Predstavím vám každú farbu v jej plnej kráse:

Na váš styl oblékání.
Na základní stylistická pravidla.
Na váš přehled ve vaší šatní skříni.

  • základné charakteristiky
  • kladnú a zápornú stránku
  • odkaz každej farby
  • obľúbené a nenávidené farby
  • uistenie v každej farbe

Farby nás sprevádzajú na každom kroku a v každom momente našich životov. Tento eBook som napísala, aby som aj Tebe priniesla poznanie a pochopenie toho, ako fungujeme vo svete farieb aj my ľudia. 

Teším sa, že si práve Ty to tou ženou, ktorá sa rozhodla, že chce sama sebe porozumieť viac a chce veci okolo seba robiť vedome.
Nádeš dôležité informácie, ktoré sa Ti zídu skôr, ako si kúpiš niečo na seba, prípadne začneš zariaďovať svoj domov.

Pravdepodobne si aj Ty už spozorovala, že niekedy po nejakej farbe začneš túžiť a keď si ju dáš na seba, máš pocit, akoby sa svet okolo Teba zmenil. Inokedy možno stojíš pre svojím šatníkom a nevieš, čo na seba a máš pocit, že tam nič pre Tebe nie. A možno si zažila, že keď vojdeš do obchodu a chceš si niečo na seba kúpiť, tak si nevieš vybrať a odchádzaš s prázdnymi rukami. A niekedy možno nerozumieš tomu, že stále dookola nosíš to isté a cítiš sa tak dobre, ako nikdy predtým.

Odpovede na tieto a ešte viac otázok nájdeš v eBooku. Začneš farby vnímať z inej perspektívy a objavíš súvislosti, ktoré si predtým nepoznala. Farby začnú byť pre Teba vedomou voľbou v každodennom živote.

Začneš rozumieť a svet bude odrazu farebnejší..