Proces Tvorby na mieru


Oblečenie nielen pre telo, ale aj pre dušu..

Ako prebieha proces tvorby Vášho kúsku na mieru?

Prvý kontakt

Po obdržaní Tvojho dotazu, Ťa, čo najskôr kontaktujem. Zodpoviem Tvoje prvé otázky a Ty mi predstavíš svoju predstavu.

Zvyčajne tu vzniknú dve možnosti:

  • vybrala si si model z ponuky a ten vytvoríme presne podľa Tvojej osobnosti a preferencií na mieru..
  • alebo máš predstavu o tom, čo by si chcela a čo sa Ti páči..

Tu je dobré, aby som poznamenala, že nerobím kópie iných výrobcov. Môžeš mi ukázať, čo asi sa ti páči, ale v konečnom dôlesku vymyslíme model, ktorý bude odrazom dAdKa design a zároveň bude odrazom Tvojej osobnosti.

Hľadám jedinečnosť v každej žene, preto robím "na mieru" a zároveň nechávam prúdiť moju fantáziu a tak vytvoríme model, ktorý bude výsledkom našej spolupráce. 

Konzultácia

Pokiaľ sa rozhodneš so mnou riešiť svoj jedinečný kúsok na mieru, tak si dohodneme konzultáciu - Jedinečnú konzultáciu pre Teba.

Prostredníctvom konzultácie vyriešime detaily Tvojho jedinečného kúsku.
Dostaneš návod, ako si ujasniť, čo presne chceš. Poradím Ti, ako použiť farby oblečenia vo svoj prospech a ako zo svojho jedinečného kúsku vyťažiť maximum.

Tieto otázky si môžeš zodpovedať sama a môžeš mi povedať výsledok alebo mi môžeš poskytnúť Tvoje odpovede a ja Ti pomôžem sa v tom zorientovať a nájsť to pravé riešenie pre Teba.

Komunikujeme cenu a približný termín dodania - nakoľko to veľmi závisí od času, ktorý budeme potrebovať na nájdenie vhodnej látky pre Tvoj kúsok.

Keď toto všetko máme ujasnené, tak pristupujem k hľadaniu vhodnej látky. Hľadám vhodnú farbu, vzor a materiál, aby všetko krásne ladilo s Tvojou osobnosťou a s Tvojou životnou cestou.

tvorba

V tejto časti pristúpime k objednávke Tvojho jedinečného kúsku na mieru.

Jediná vec, ktorú ešte potrebujem od Teba sú Tvoje miery. Ak sa vieme stretnúť a chceš to nechať na mňa, viem Ťa pomerať.
Ak nie, tak sa pomeriaš sama podľa návodu a svoje miery mi pošleš. 

! Dôležité je merať sa radšej dva-krát pre overenie správnosti. Ver mi - už mám vlastné skúsenosti 😅

Ešte v tejto fáze, ak Ťa čokoľvek napadne, môžeme ešte zmeniť, doplniť alebo upraviť.

Následne objednávam dohodnutú látku alebo viac látok a pristupujem k šitiu.

Skúška a detaily

V procese šitia šiat sa môžu a nemusia ešte vyskytnúť nejaké nejasnoti. V prípade, ak sa niečo takéto vyskytne, tak sa budeme kontaktovať a všetky potrebné dotatočné otázky vyriešime.

Toto sa môže stať zvyčajne na mojej strane, ak mi niečo nie je jasné, prípadne sa nezdá nejaký rozmer alebo sa predĺži doba dodania látky a podobne.

Ak ide o náročnejší model a je potrebná skúška, môžeme ju absolvovať. Či už osobne alebo na diaľku.

odovzdanie

Tešíš sa? Už len jediný krok Ťa delí od toho, aby si si obliekla svoj jedinečný kúsok. 

Odovzdanie môže prebehnúť osobne alebo zaslaním, podľa dohody.

Všetko krásne zabalím, aby sa Tvoj jedinečný kúsok dostal k Tebe v poriadku a už pri rozbalovaní si mala radosť z toho, že si si dopriala niečo výnimočné.

Nechaj sa prekvapiť.

A Čo potom?

Služby po..

Produkty, ktoré si u mňa kúpiš sú Tvoje jedinečné kúsky a aj v mojom záujme je, aby Ti Tvoj jedinečný kúsok vydržal, čo najdlhšie a aby Ťa čo najdlhšie podporoval.
Kedykoľvek, ak sa niečo s Tvojím jedinečným kúskom stane, tak mi môžeš napísať a ja Ti ho zachránim, opravím, upravím, upgradnem..

S láskou sa o neho postarám a vynaložím všetky svoje schopnosti, aby bol opäť funkčný a aby Ti robil radosť aj naďalej..

 

 

 

Aká je cena šitia jedinečného modelu na mieru?

Cena šitia na mieru je veľmi individuálna a odvíja sa najmä od vybraného materiálu a strihu. Neváhaj ma však kontaktovať a po vzájomnej konzultácii Ti vypracujem nezáväznú cenovú ponuku.

Chceš svoj jedinečný kúsok na mieru? Rada Ti ho vytvorím a ušijem.. Neváhaj ma kontaktovať..
Tvoje osobné údaje sú u mňa v bezpečí a budú použité iba pre účely vyriešenia Tvojho dotazu. Zásady spracovania a ochrany osobných údajov