Ženy, ktoré už vykročili na svoju farebnú cestu

Spirituálna móda pre dušu ženy


Celú dobu som ho mala na sebe - je ako keby na mne vyrástol 🙂 úplne ako si napísala - jedinečná! Keď šije Dadka, je to akoby na vás vyrástla druhá koža. Odkedy mikino-kabátik mám, nosím ho skoro stále: "Zabalím sa do Tvojich tkanín. Pošepkám svetu – to je Dadin. Precízne ihlou hladkané švíky, snované láskou, nitkou romantiky. Jedinečnosť rozdávaš, šatkami, kabátmi, rúškami, Tvoj rukopis originál, všetkých rýchlo omámi."
KatkaMakaratvorca
Kabátik presne v mojom štýle - čierna, biela a mačkyyyy - mám k nemu doladený šatko-šál - pre mňa ideálna a nesmrteľná kombinácia.. vak s bábikami santoro už nosím neprestajne niekoľko rokov a stále drží a vyzerá super.. ďakujem, je úžasné mať veci presne podľa mojich predstáv..
Katkamamina na MD
Toto megašikovné žieňa, vždy vystihne to, čo chcem - udržateľnosť, prírodné materiály a hlavne sexiležérny strih 😉 Mám najkrajšie šaty na svete od dadka design! A už sa neviem dočkať sukne a zimného kabátika 🙂
ZuzkaZuskiKozmetika
Najviac si na produktoch dAdKa design vážim voľbu kvalitných materiálov, precízne spracovanie a ich praktickosť. Mám vak, ktorý využívam počas celej materskej dovolenky, zmestia sa tam všetky veci pre tri deti, je nepremokavý a po troch rokoch jeho dennodenného používania vyzerá ako keď mi ho Dadka doniesla. Produkty som darovala aj svojej rodine, lebo si myslím, že je nápadité a osožné darovať krásnu ručnú prácu, čím zároveň človek podporí aj konkrétneho šikovného človeka. Pozdravujem, prajem veľa kreatívnych nápadov, vďačných zákazníkov a splnenie si podnikateľského sna 😉
Alamamina troch malých detí
Do Dadkinho kabátika som sa na prvý pohľad zaľúbila. Páčil sa mi strih, originálny vzhľad, farby, materiály. Potrebovala som niečo do jarného chladnejšieho počasia. Milujem kvetové a rôzne folkové vzory, a tyrkysovú farbu. Po dohode mi Dadka poslala výber rôznych látok, z ktorých sme vyskladali kabátik ideálny pre mňa. Oceňujem jej flexibilitu, úžasnú zručnosť, cit pre výber látok a ich kombinácií na jej výrobkoch. Cítim sa v ňom výborne, výnimočne, originálne, a zároveň sama sebou. Na výrobku by som nič nemenila. Doporučujem dievčatám, ženám (ale aj mužom), ktoré,-í hľadajú originalitu, nech sa s dôverou obrátia na túto šikovnú osôbku, ktorá vkladá do svojich diel celú dušičku. Šálik dvojvrstvový - takisto v kombinácii s folkovym vzorom - v spojení s teplou flisovou látkou krásne hreje, na studenú jeseň a zimu je úplne ideálny. Využila som ho aj na lyžovačke. Určite ho doporučujem aj deťom.
Martinkaučiteľka v škôlke
Milujem môj bodkovaný ruksak od prvého okamihu – zmestím doň všetko, čo len chcem a v podstate akýchkoľvek rozmerov – som stále šťastná. Nosím pomerne veľa vecí v kabelke, a bolel ma chrbát – preto som potrebovala ruksak – ale dostupné ruksaky boli väčšinou malé, a málo pevné – čiže som potrebovala veľký rozmer a veľkú nosnosť. Sám o sebe nie je ťažký, a pritom je naozaj veľmi rozmerný. Ako bonus beriem, že na ňom nie je príliš vidieť špina, a to ho využívam denne a nie som vôbec šetrná. A aj oprášiť ide pomerne ľahko...no, sem-tam ho vyperiem 😀 Naj výhodou je to, pre čo som si ho kupovala – jeho veľkosť (a pritom nie je obrovský)... a milujem ďalšie detailíky – ako vnútorné vrecká, kapsičky, šnúrku na kľúče.. A je krááááááásny!
KikaRozprávkový svet MaKiLe
Na jogu, do roboty, do lesa.. Veľmi praktický a krásny vak, ktorý si môžem všade zobrať so sebou a že si ho teda všade aj beriem? Na jogu, na detské ihrisko, do práce, na nákup, na bicykel, na kúpalisko, na dovolenku, na výlety.. Plus na nezaskočia ani mokré plavky alebo dážď, kedže je nepremokavý! 😉 a s prekvapivým organizérom vo vnútri! No nemiluj ho!
Ivicainštruktorka jogy
Keď blúzkou udávaš trend a si jednoducho chic.. Presne tak som sa dnes v tomto kúsku cítila. Ďakujem krásne.
Tánička
Dadi, Tvoje oblečenie je skutočne veľmi pohodlné. Pre mňa najpohodlnejšie. Raz si Ťa najmem ako moju osobnú štýlovú návrhárku a poradkyňu..
Katkaprofesionálna koučka
Od Dadky mám šatko-šál, ktorý sa nosí vynikajúco a je fakt super.. Kabátik je perfektný, aj keď prsí a fúka, vždy zahreje, jednoducho ho milujem! Ráno keď som rozospatá, rýchlo sa vychystať do práce a hlavne nič nezabudnúť - úžasný kabátik od dadka design - je hneď lepší pocit 🙂
MayraUrbanmódna návrhárka a dizajnérka
Dadka moja, suknička je úplne úžasná, nevydržala som a hneď som si ju musela vyskúšať v noci, keď som prišla 🙂 a verím, že aj mamine a sestre budú sedieť, tak ako mne. Sú skvelé, ďakujeme a takto sme Ti zapózovali, haha 🙂 Veľmi Ti držím palce, aby všetko dopadlo podľa Tvojich predstáv.
Betkaherečka
Dadulka, včera som si prebrala zásielku... aaa mala si pravdu, keď raz skúsim, už nepustím, je krásny a beriem ho! a jeden šálik k tomu..
Evička
Dadulienka moja, veľká spokojnosť. Kabátik je úžasnýýýý.. ďakujem :*
Majka
Ďakujem za krásnu sukničku, sedí super a je perfektná. Donáška dokonalá.. hneď odskúšaná na dovolenke 🙂
Majkaúčtovníčka
Zo šiat mám veľkú radosť. Myslím, že sú peknou vizitkou Tvojej práce. Všetky kamarátky sa zhodli, že sú krásne a aj látka, ktorú si vybrala je nádherná. A ja mám radosť, že poznám takú šikovnú žienku, ako si Ty.
Silviamasérka
Ideálny vak na cesty! Máme už všetky tri a sú super.. Ďakujeme..
Zuzka
Od dAdKa design mám úpletové šaty.. sú skvelé, sedia perfektne a cítim sa v nich úžasne.. ďakujem..
Zuzka - spokojná zákazníčka
Od dAdKa design mám vak – bol to milý osobný darček s vyobrazením dvoch dievčatiek (narodili sa mi dvojičky). Vak s vďakou využívam od začiatku a používam ho doteraz. Je ideálny na cestách práve na nosenie potrebných vecičiek pre moje dvojičky. Vak je praktický, robený z kvalitného materiálu.
LuciaLifestyle Coach & also known as Queen of Yoga for Love & Connection
"Dadi, ten kabát je úžasný a pohodlný. Nosím ho stále, najradšej by som v ňom aj spala :)"
Veronika
"Si proste profesionálka, v živote som nedostala krajší balíček, si ma dojala. A tie slová.. hneď mám krajší deň. To, čo robíš, robíš úžasne a pokračuj v tom. Kabát je skvelý a čelenka je božská.. si sa úplne trafila."
Luckaučiteľka
"Najkrajší kúsok v mojom šatníku.. Všetko je úplne dokonalé.. Som úplne happy.. Waaaw, brutal dokonaleee, Ty si fakt čarodejka.."
Mariana
Dadka ďakujem, vak nemá chybu. Úplná bomba, si šikula 🙂
Miro
Ďakujem ďakujem.. tento vak má 100bodov.. detaily sú úžasné a aj schované reflexné písmenká.. 😊
Jane
Košeľa je nádherná. Sadla ako uliata. Určite odporúčam. Maximálna spokojnosť. Ďakujem. Určite to nie je posledný kúsok od Vás 🙂
Katka
Mám aj mikino-kabát aj šaty od dAdKa design a všetko je super a veľmi rada tieto veci nosím.. obe veci boli láska na prvý pohľad.. ďakujem..
DankaBackoffice Manager
Sukňo-šaty sú super, mala som ich so sebou na dovolenke.. ideálne aj na plavky, teraz ich zasa nosím viac ako sukňu.. materiál presne taký, aký mám rada, ľahký a príjemný na telo..
Zlatush@Zlatush - barefoot topánky na mieru
Ďakujeme krásne za ruksačik, je parádny, zlatučký a aj ten druhý obal je super, akurát na slnečné okuliare, ten sa zíde 😉
Katka@MilnikyMatky