"Nájdi svoju jedinečnosť!"..buď sama sebou..

Môj príbeh

Krásny deň.. som Dada..
Som módna návrhárka, dizajnérka vedomej módy pre ženy dAdKa design a autorka a sprievodkyňa  projektu Intuitívna móda.

Vždy sa mi páčilo tvoriť si svoj svet podľa svojich vlastných predstáv. A aj módu som vždy vnímala podľa seba a skôr pocitovo.

Moja inšpirácia a predstavy

Vždy sa mi páčilo tvoriť si svoj svet podľa svojich vlastných predstáv. A aj módu som vždy vnímala podľa seba a skôr pocitovo.

Nachádzam inšpiráciu, tvorím si svoje predstavy, prenášam ich na látku a potom strihám, šijem a teším sa výsledok. Niečo jedinečné, príjemné na dotyk, zlepšujúce  náladu a v súlade so sebou. Ušiť vec, z ktorej budem mať pocit, že na mne vyrástla.. ako moja druhá koža..
Oblečenie, ktoré som ja a keď sa oblečiem, budem sa cítiť krásne, spokojne, bezpečne a pohodlne. Ušiť splnený sen, ktorý je navyše funkčný. Funkčnosť a reálna nositeľnosť vecí bez obmedzenia je pre mňa veľmi dôležitý faktor, keď vytváram svoje predstavy.

ako som začala tvoriť

Prvé ušité diela prišli už detstve, keď som potrebovala šatník pre každú svoju bábiku. S pomocou maminy a krstnej sme moje predstavy tvorili a ja som žila vo svojom tvorivom svete s bábikami.
V dospelosti som sa k šitiu vrátila, ale trošku inak.. Začala šiť svojim deťom a sebe.. Neskôr aj pre kamarátky a známe. Keď sa počet záujemkýň začal rozrastať, vznikla potreba dať svojim produktom názov.

Zrodila sa značka dADKa 

V tomto bode sa zrodila značka dAdKa.. nie, nie je to moje meno - aj keď to tak na prvý pohľad vyzerá.. je vytvorená z písmen našej štvorčlennej rodiny. Preto je logo zložené aj z veľkých a malých písmen. V logu je kvetinka, ktorá je naša dcérka a hviezdička je náš synček. Obe naše deti milujú modrú farbu, vrátane môjho manžela, tak sme sa rozhodli aj v logu pre základnú modrú farbu, ktorá prináša hamóniu, pokoj, dôveru a spokojnosť.

Farby v mojom živote

Milujem farby a celý svoj život je poprepletaný farebným obdobiami. Sprevádzali moje prežívanie situácii, ktoré sa mi v živote diali.. Náhoda? Zistila som, že určite nie.. Farby na nás vplývajú všade okolo nás, pomáhajú nám vnímať, cítiť, spracovávať, prežívať a žiť..

Vytvorila som Intuitívnu módu, ktorá odráža našu osobnosť, naše vnútro a náš život.. ponorte sa so mnou do sveta farieb, krásnych látok a kvalitných materiálov a poďte si užiť Svet Intuitívnej módy v jej plnosti a kráse..

 

projekt Intuitívna móda

Môj život je plný farebných období, ktoré mi vždy napovedali kam smerujem, čo mi chýba alebo čo práve potrebujem..

Chvíľku mi však trvalo, kým som tieto znamenia odhalila.. a tak by som rada tieto svoje skúsenosti odovzdala ďalej -  VÁM všetkým, ktorí máte radi farby a hľadáte krásnu a nenáročnú podporu vo svojom živote..

Zoznámim vás s novými možnosťami, ako mať svoj život farebnejší, hodnotnejší, usmievavejší a pohodovejší..

"Nájdi svoju jedinečnosť! ..buď sama sebou.."

CHCEM SA DOZVEDIEŤ VIAC
Tyrkysová farba nepatrí medzi sedem farieb dúhy Má však svoje nezastupiteľné miesto a je významnou farbou, ktorej sa…
Celý článok
Červenú farba, poďme sa na túto základnú farbu pozrieť bližšie, čo nám chce povedať a čím nás oslovuje.…
Celý článok
V mesiaci máj je zelená farba symbolom úplného prebudenia prírody. Premenlivý a nestály apríl je preč, počasie je…
Celý článok

Zapáčila sa Ti predstava Tvojho jedinečného kúsku do Tvojho šatníka?

Výborne.. stačí si zvoliť tú správnu cestu pre Teba..