Moja Farba Roka

Každý rok sa v módnom priemysle volí farba roka. V duchu tejto farby sa potom nesie celý rok, v móde aj dizajne. Málokto si uvedomuje, že farba roka ovplyvňuje rovnako aj nás, naše osobné životy a emócie, ktoré prežívame.

V roku 2020 to bola modrá farba, ktorá bola zvolená na farbu roka. To sme ešte netušili, čo nás ten rok čaká a čo bude celý svet riešiť. Netušili sme, že budeme mať všetci jednu spoločnú tému. Celý svet.
Ono to tak na svete naozaj spoločne funguje. Nič sa nedeje len niekde tam za hranicami. Všetko, čo sa niekde na svete stane, tak má dopad aj na opačnej strane našej zemegule.

Modrá farba je symbolom pokoja, harmónie, rovnováhy a s vychutnávaním sladkosti života. Mňa modrá farba priťahovala už pár rokov.  Ako som sa začala farbám venovať viac, tak aj tento kúsok skladačky som objavila. Ale o tom vám rada napíšem neskôr.
Späť k farbe roka 🙂
Keď som si zisťovala farbu roka 2020 – veľmi príjemne ma to prekvapilo a zároveň mi prišlo veľké AHA. Rozhodla som sa, že modrou farbou sa nechám rozmaznávať. Zvolila som teda farebnú podporu na celý rok 2020. Niesol sa v hľadaní smeru, ktorý mi modrá farba naznačovala už dlhšie – harmóniu a vnútorný pokoj.

 

Potom prišli udalosti, ktoré nás všetkých zasiahli. Pochopila som.. modrá farba – hľadanie širšej perspektívy, ukotvenie sa vo vlastnom svete, hľadanie pokoja a harmónie, ktorý máme všetci v sebe a užívanie si sladkosti života, aj keď navonok je zdanie úplne iné.

Krásne mi to všetko zapadlo. A zastavil sa mi čas. Všetko, čo sa mi dovtedy zdalo nemožné, sa zrazu dialo. Boli sme všetci spolu celé dni. Boli sme viac v prírode, učili sme sa vnímať jeden druhého, vzájomné potreby, hranice, ktoré má každý z nás niekde inde nastavené.

Doslovný reštart života – ale pre každého úplne inak. Každý mal tú svoju vlastnú výzvu, s ktorou sa popasoval.

A prečo to píšem?

Modrá farba mi dala veľa a konečne som po rokoch hľadania objavila to, čo som hľadala a ešte oveľa.
Objavila som svoju cestu – silu farieb.. ktorú som celý život mala pod nosom, žila som ju každý deň a akoby som to nevnímala.

 

Až doteraz..

 

Rok 2020 sa stal rokom, kedy mi modrá farba ukázala naplno svoje čaro.
Pre mňa osobne bola cestou pre hľadanie nielen harmónie v živote, ale aj výzvou pre lepšiu komunikáciu, sebapoznanie, hľadanie dôležitých hodnôt pre život a piliere pre budúcnosť. Bola pre mňa hľadaním mojej ženskosti, ktorá sa stratila v úlohe mamy a zároveň objavovanie dôvery, nehy, rovnováhy a pochopenie emócií a sladkosti života.

Tento modrý kabát bol  mojím posledným modelom roku 2020, ktorý som odovzdávala. Pri fotení jeho som bola prekvapená pocitom, ktorý mi prišiel. Modrá farba mi ukázala a priniesla presne to, čo som potrebovala a môžem ísť ďalej. Pohnúť sa vpred a vytýčiť si ďalší cieľ.

A tu prišiel nápad..
Som presvedčená, že nielen mne, ale vám ostatným môžu farby pomôcť na ceste životom a spoznávaním a tvorením svojej cesty.

Koncom roka som sa teda rozhodla, že pre rok 2021 by bolo skvelé, kedy som si zvolila svoju vlastnú farbu roka.

Farbu, ktorá by ma podporovala presne tak, ako potrebujem a môžem sa nechať uniesť jej krásou a darmi, ktoré skrýva.

 

 

 

Pri skúmaní toho, čo by som pre rok 2021 chcela a hľadaní svojej osobnej farby roka, som si povedala, že som sa o toto chcem podeliť.

Vytvorila som Sprievodcu hľadaním farby roka – „Moja farba roka“, ktorý pomôže a ukáže cestu, ako sa v tom celom nestratiť a ako si správne svoju farbu roka zvoliť.

Je to nádherná cesta a určite odporúčam ju vyskúšať.

 

Preto vám teraz dávam možnosť si „Sprievodcu Moja farba roka“ stiahnuť ZADARMO a naštartovať svoj rok 2021 v podporujúcej farbe..

 

 

 

 

 

 

individuálna farba roka

Stiahni si Zdarma sprievodcu >>

individuálna farba roka

Naštartuj a podpor svoj rok vlastnou farebnou cestou..
.. pre krajší a farebnejší život
.. pre Tvoju spokojnosť a harmóniu
.. pre viac úsmevov a dobrých pocitov

 

Verím, že vám môj Sprievodca pomôže zistiť niečo viac o vás, vašej ceste a vašom živote.

Kedy ste potrebovali s niečím pomôcť alebo poradiť, tak mi kľudne napíšte alebo si objednajte „Farebnú konzultáciu“ so mnou, kde vám pomôžem nájsť to, čo potrebujete.

 

Dada Macháčková

Žena, ktorá objavila vo svojom živote kúzlo farieb a prostredníctvom nich byť sama sebou.. miluje používať dve bodky na konci vety, lebo vždy sa dá niečo doplniť..

Prepadla čaru krásnych látok, vzorov, príjemných kvalitných materiálov a začala šiť oblečenie a doplnky pre ženy na mieru ich duše..

Vytvorila projekt Sprirituálna móda pre dušu ženy, v ktorom sprevádza ženy farbami ich duše a pomáha im cítiť sa krásne, nájsť svoju jedinečnosť a podporiť ženskú krásu, ktorú máme každá v sebe a svojsky..

Svoje skúsenosti a poznatky chce šíriť ďalej medzi ľudí, ktorých farebná cesta láka a otvára im nové možnosti ako sa nielen podporiť, ale aj liečiť, či už telo alebo zranenú dušu..

Hovorí ženám: „Každá žena je krásna do takej miery, ako si dokáže dovolí..“

Sprievodca Spirituálnou módou

Nájdi si chvíľku čas a objavuj sama seba.. 

Sprievodca Spirituálnou módou pre dušu ženy Ti napovie a pomôže hľadať indície podľa ktorých zistíš, kto vlastne si, čo sa Ti naozaj páči a kde máš ukrytú svoju jedinečnosť..

"Nájdi svoju jedinečnosť! ..a buď sama sebou..

Komentáre