O projekte Intuitívna móda

Som Dadka – žena s celoživotnou láskou k farbám. Milujem vplyv farieb na dušu. To ako sa prostredníctvom farieb dokážeme meniť, cítiť a vnímať.

Objavila som svoju vášeň pre krásne látky a šitie a začala som tvoriť módu pre ženy. Oblečenie, ktoré NIE je len MÓDOU alebo hlavne POCITom, ktoré nám oblečenie dáva. Pre mňa je veľmi dôležité, aby oblečenie ktoré nosím bolo výnimočné. Chcem sa cítiť krásne, jedinečne a zároveň pohodlne, aby som zvládala „nástrahy“ bežných dní s väčšou ľahkosťou.

K tomuto uvedomeniu som postupne prichádzala celý život. Mojou takmer jedinou slobodnou voľbou bolo obliekanie. Toto bola časť mňa, ktorá nebola riadená nikým iným len mnou. A aj keď som si nemala vždy možnosť vyberať a kupovať nové veci, chodili ku mne kúsky, ktoré mi odovzdávali dôležité kľúče k môjmu prežívaniu emócií, ktoré prispievali k tomu, ako som vnímala svet. Pamätám si významné aj menej dôležité kúsky svojho šatníka, ktoré ma podporovali na mojej ceste a ukazovali mi, ako som sa cítila, ako som sa chcela cítiť. Čo som práve vtedy potrebovala a čo som prežívala a kam smerovala.

Farby boli pre mňa vždy najdôležitejším ukazovateľom môjho aktuálneho nasadenia. Asi aj práve kvôli tomu, aby som si to neskôr dokázala uvedomiť, som v obliekaní bola extrémna. Jednotlivé farby v jednotlivých obdobiach v mojom šatníku dominovali a celé obdobie som ladila v tónoch aktuálneho nastavenia a toho, kam som nezadržateľne potrebovala smerovať.

Neboli to ľahké obdobia a tak ako každá žena som si prešla v živote krásnymi, úsmevnými aj slzavými obdobiami. Farby mi pomáhali zvládať tieto emócie a niekedy umocňovali práve to, čo som potrebovala zažiť a prežiť.

Toto všetko chcem odovzdať aj iným ženám a tak som vytvorila značku dAdKa design a projekt INTUITÍVNA MÓDA.

Intuitívna móda – móda pre vnímavé ženy – pre ženy, ktoré chcú od oblečenie oveľa viac, ako len obliecť svoje telo.

Čo to je Intuitívna móda?

Móda pre ženy, ktorá nie je len móda, oblečenie a doplnky. Je to práve POCIT, ktorý získame, keď sa oblečieme. Ten pocit, ktorý nás sprevádza počas celého dňa, v každej situácii, odráža sa vo vnímaní seba, okolitého sveta a prispieva k tomu, ako celý deň prežívame, ako sa nám darí, ako reagujeme. V rámci Intuitívnej módy chcem ženám odovzdať to, čo som objavila na sebe a čo mi pomáhalo zvládať životné situácie. Stále sa učím, vzdelávam, píšem články, konzultujem so ženami, čarujem s farbami a tvorím Intuitívnu módu.

Oblečenie nielen pre telo, ale aj pre dušu.

Súčasťou  projektu Intuitívna móda je aj samotná tvorba modelov a doplnkov, ktoré dizajnujem a šijem. Pracujem s farbami a vzormi, ktoré sú veľmi dôležité, aby ladili s osobnosťou a dušou alebo jednoducho, aby presne vystihovali kým sme a kde sa aktuálne nachádzame.

Farby sú veľmi dôležité ako naši sprievodcovia, ktorý ovplyvňujú a sprevádzajú náš život všade okolo nás.

Nič nie je len čierno-biele, sa hovorí.. a predsa aj to čierno-biele má svoju silu a moc. Každá farba má svoj veľký význam a dokonca aj len čierno-biela kombinácia mám ukáže veci, o ktorých sme ani len netušili.

 

„Nájdi svoju jedinečnosť! ..buď sama sebou..

Celkový dizajn oblečenia alebo doplnku je tvorený farbou, vzorom a strihom. Toto spojenie vytvorí jedinečný kúsok pre jedinečnú ženu.

Ak vás Intuitívna móda láka, ale neviete ak presne ako na to, tak mám pre vás Sprievodcu Intuitívnou módou, pomocou ktorého si zvedomíte všetko to, čo sa vám páči, čo je pre vás pohodlné a čo vás láka.. niektoré veci možno viete a niektoré vám možno ukážu úplne iný smer ako ste čakali.

Postupne Vám sprostredkujem informácie o farbách, ktorými vás sprevádzam celý rok  a odhaľujem vám ich dary, prínosy ale aj uvedomenia, ktoré nám môžu dať.

Každý mesiac predstavujem jednu farbu, čo nám môže priniesť alebo čo o nás prezrádza, ak ju preferujeme.
Zároveň pridám nejaké modely v týchto farbách, aby som trošku inšpirácie priniesla aj sem.

Ak sa vám skúmanie farieb páči, ale radšej máte radi všetko na jednom mieste, tak mám pre vás dobrú správu, pripravujem ebook, v ktorom rozoberiem každú jednu farbu. Všetky informácie na jednom mieste pre vás a vašu podporu.

Ak si u mňa vyberiete akýkoľvek kúsok oblečenia alebo doplnku, tak vám v prípade záujmu, môžem pribaliť aj popis farieb a vzorov, čo v sebe skrývajú a čo vám môžu priniesť do života. Pripravím vám analýzu produktu, ku ktorej sa budete vedieť vrátiť a ľahšie sa tam napojiť na svoje prežívanie v danom kúsku oblečenia.

Pokiaľ by ste chceli vlastniť vo svojom šatníku kúsok Intuitívnej módy a neviete si rady pri výbere alebo len potrebujete zistiť, či spolu ladíme a rozumieme si, ponúkam úvodnú konzultáciu zdarma.

V neposlednom rade sa pridržiavam slow-fashion a zero-waste princípmi.
Pretože, ak máš vo svojom šatníku kúsky, ktoré podporujú Tvoju dušu a odrážajú, kto si, tak nemáš potrebu neustále nakupovať nové a nové. Cítiš sa skvele v tom, čo máš a neprežívaš ranné zúfalstvo pre svojim šatníkom.
Látky vyberám s ohľadom na životné prostredie a ich funkčnosť a minimalizujem odpad. Takže bonus pre vás navyše, ak vám záleží aj na životnom prostredí, tak získate aj dobrý pocit, že ste urobili niečo dobré aj pre seba, aj pre moju ďalšiu tvorbu a ešte aj pre našu planétu, ktorú chceme zachovať aj pre ďalšie generácie, aby si aj oni mohli užiť krásy tohto sveta a zažiť všetko, čo tu máme možnosť zažiť my.

Dada Macháčková

Žena, ktorá objavila vo svojom živote kúzlo farieb a prostredníctvom nich byť sama sebou.. miluje používať dve bodky na konci vety, lebo vždy sa dá niečo doplniť..

Prepadla čaru krásnych látok, vzorov, príjemných kvalitných materiálov a začala šiť oblečenie a doplnky pre ženy na mieru ich duše..

Vytvorila projekt Sprirituálna móda pre dušu ženy, v ktorom sprevádza ženy farbami ich duše a pomáha im cítiť sa krásne, nájsť svoju jedinečnosť a podporiť ženskú krásu, ktorú máme každá v sebe a svojsky..

Svoje skúsenosti a poznatky chce šíriť ďalej medzi ľudí, ktorých farebná cesta láka a otvára im nové možnosti ako sa nielen podporiť, ale aj liečiť, či už telo alebo zranenú dušu..

Hovorí ženám: „Každá žena je krásna do takej miery, ako si dokáže dovolí..“

Sprievodca Spirituálnou módou

Nájdi si chvíľku čas a objavuj sama seba.. 

Sprievodca Spirituálnou módou pre dušu ženy Ti napovie a pomôže hľadať indície podľa ktorých zistíš, kto vlastne si, čo sa Ti naozaj páči a kde máš ukrytú svoju jedinečnosť..

"Nájdi svoju jedinečnosť! ..a buď sama sebou..

Komentáre