Spoznaj cestu k podpore svojich snov a vízií..

individuálna farba roka

Stiahni si sprievodcu, ktorý Ti pomôže si vybrať vlastnú farbu roka, ktorá Ťa bude sprevádzať a pomáhať Ti celý rok alebo obdobie, ktoré si zvolíš..

Vytvorila som materiál, aby si si jednoduchšie, systematicky a vedome vedela vybrať  správnu Individuálnu podporujúcu farbu..

Každý rok sa v módnom priemysle volí farba roka, v ktorej duchu sa potom nesie celý rok.. keďže na nás farby výrazne vplývajú a ovplyvňujú naše životy bez toho, aby sme si to plne uvedomovali, poď sa pozrieť na to, ako to môžeš vedome ovplyvniť Ty sama..

"Nájdi svoju jedinečnosť! ..buď sama sebou.."

Pokiaľ si zvedavá na viac informácií ohľadom Individuálnej farby roka, môžeš si prečítať článok na blogu, ktorý som pripravila..

  • ..aby si sa dozvedela, ako tento nápad vznikol..
  • ..ako vnímam ja individuálnu farbu roka.. 
  • ..prečo je dobré si túto farbu zvoliť sama pre seba..
  • ..ako môže podporiť Tvoje ďalšie kroky v osobnom aj pracovnom živote..

Farba roka

Každý rok sa celosvetovo volí farba roka – udáva sa farebný trend na celý nasledujúci rok.
Farba roka ovplyvňuje nielen módnu tvorbu, ale aj bytových či webových dizajnérov a iných tvorcov naprieč rôznymi odvetviami.
Avšak v duchu tejto farby sa potom nesie naše celosvetové nastavenie a vnímanie, bez ohľadu na to, či si to uvedomujeme alebo to nejako bližšie nevnímame.

Preto je skvelé poznať, čo nám daná farba hovorí, čo sú jej dary a aj jej upozornenia. Zároveň náš vzťah, ktorý máme k tejto farbe sa odráža vo vnímaní celého roka a jeho udalostí v našej osobnej rovine.