V zime je dôležité mať krk v teple..

Zima zima zimička 🙂 milujem tento čas, kedy sa všetko v prírode spomaľuje, stišuje, zastavuje a ukladá na zimný spánok. Niekedy mám pocit, že aj ja by som sa chcela uložiť na „zimný spánok“ – na čas, kedy len budem a bude mi príjemne.

Poznáte to?

Tá predstava zasneženej krajiny, ktorá oddychuje, ohňa v krbe (alebo aspoň teplo z radiátora 🙂 ), teplý čaj a všetci spolu doma, každý robí presne to, čo je mu najpríjemnejšie.

A ešte mám aj druhú krásnu predstavu.. Do sýtosti sa vyblázniť v snehu.. či už na sánkach alebo lyžiach a potom si doma v teple dať teplé kakao so škoricou.. Mňam 🙂

Vidíte to? Páči sa vám to?

Tieto predstavy som si chcela navodiť pocitom pohodlia, tepla a krásy. Milujem roláky, šále, hrubé svetre.. jednoducho teplo..

Šatko-šál – doplnok šatníku, ktorý vám navodí príjemný pocit tepla, pohodlia a krásy – vašej jedinečnej krásy.

Šatko-šále dAdKa design som prispôsobila aktívnemu životu alebo aj životu s deťmi, kedy máte pocit, že chcete aby všetko držalo ako má, bolo to praktické, pohodlné.. ale zároveň.. aby ste sa cítili ako žena – krásna, jedinečná, nenahraditeľná a sama sebou..

Šatko-šále sú nositeľné obojstranne, aby ste sa vedeli prispôsobiť vašej momentálnej nálade a potrebe. Z jednej strany je príjemná jemná prémiová dizajnová bavlna a z druhej strany je mäkkučký teplučký huňatý wellsoft. Zapínanie na dve patentky je zárukou, že váš šatko-šál bude držať tvar a zahreje a stále bude vyzerať dobre.

Ak milujete dokonale pozakrývaný krk, tak vás určite nesklame.. ak milujete veľké výstrihy, tak dokonale zapadne a zakryje všetko, čo vonku potrebujete (mimochodom je ideálny aj pre dojčiace maminky).

Raz vyskúšate a budete ho milovať.

Nechajte sa inšpirovať krásnymi vzormi a vyberte si tej svoj, ktorý vám bude robiť každý deň krajším, keď si ho oblečiete.

„Obleč sa do svojej jedinečnosti!“  ..buď sama sebou..

Inak ani moja malá babula neodolala a už má svoje tri 🙂

 

 

 

Dadka Macháčková

Žena, ktorá miluje používať dve bodky na konci vety, lebo vždy sa dá niečo doplniť..

Prepadla čaru krásnych látok, vzorov, príjemných kvalitných materiálov a začala šiť oblečenie a doplnky podľa seba..

Objavila vo svojom živote kúzlo farieb a prostredníctvom nich našla cestu, ako byť sama sebou..

Vytvorila projekt Sprirituálna móda pre dušu ženy, v ktorom pomáha ženám cítiť sa krásne, nájsť svoju jedinečnosť a podporiť ženskú krásu, ktorú máme každá v sebe a svojsky..

Hovorí ženám: „Každá žena je krásna do takej miery, ako si dokáže dovolí..“

Sprievodca Intuitívnou módou

Nájdite si chvíľku čas a nájdite sami seba.. 
Sprievodca Intuitívnou módou vám napovie a pomôže hľadať indície podľa ktorých zistíte, kto vlastne ste, čo sa vám páči a kde máte svoju jedinečnosť..

"Nájdi svoju jedinečnosť! ..a buď sama sebou..

Komentáre