Ako vznikli dizajnové vaky..

Prvý produkt, ktorý vznikol a ktorý sa dostal aj do ponuky dAdKa design, bol vak. Spojenie jednoduchosti, štýlu a praktickosti v jednom kúsku.

Potrebovala som niečo, čo sa dá nosiť na chrbte, je to ľahké, veľa sa zmestí a nezavadzia. Spoznala som šnúrkové vaky a vytvorila taký, aký som si predstavovala. Bol nepremokavý, nosný, pohodlný, veľa vecí sa v ňom schová a bol štýlový.

Môj prvý vak, synček mal vtedy približne rok, bol nosené dieťa a začali sme chodiť plávať.

Potrebovala som vak, do ktorého zmestím všetky potrebné veci, prípadne aj nákup po ceste domov. Sem-tam vravím, že do tohto vaku by som zmestila aj slona.

Môj vak mal úspech u kamarátok a neskôr som vyrobila ďalších pár jedinečných dizajnových kúskov pre kamarátky.

Vaky som začala šiť zo softshellu. Pre mňa je to príjemný materiál, veľmi dobre sa s ním pracuje, tak som ho vybrala ako základný materiál pre moje vaky. Na ozvláštnenie som si vybrala 100%-ú bavlnu, zvyčajne dizajnové látky, ktoré dodajú vakom správny štýl a jedinečnosť pre každú svoju majiteľku. Šnúry na mojich vakoch sú buď z bavlny alebo z viskózy, aby boli príjemné na telo. Vyberám šnúry širšie, aby boli pohodlnejšie aj pri väčšej záťaži vaku. Toto som samozrejme pri dvoch deťoch odskúšala a funguje to 🙂

Pre mňa veľkou pridanou hodnotou softshellu je, že v lete, keď nosíme so sebou fľaše s vodou, voda zostáva stále relatívne pitná. Píšem relatívne, lebo teplá samozrejme trošku je, ale nie horúca a stále je príjemná na pitie.

 

Softshell je výborný materiál. Je nepremokavý, nosný, považujem ho za takmer nezničiteľný materiál. Moje deti tento fakt stále testujú. Oni samozrejme chceli svoje vaky tiež – tak vznikli aj detské vaky. Neskôr prišli aj zladené sety vakov pre maminku a dieťa.

Deti svoje vaky hádžu kade-tade, ťahajú ich po zemi, naplnia ich, koľko pôjde a vyskúšajú všetky aktivity, pri ktorých vaky používajú.
Dnes je to už zopár rokov, ich vaky stále „žijú“ a neustále ich berú so sebou plné svojich dôležitých vecí.

Postupne sa formoval moja vízia – tvoriť veci krásne a zároveň aj funkčné, čo je pre mňa veľmi podstatné, keďže mám rada pekné veci, štýlové a zároveň mám rada, keď splnia svoj účel dokonale.

Každý jeden kúsok je vytvorený s láskou a nadšením z krásnych látok a funkčných materiálov a zároveň ako jedinečný ORIGINÁL pre každú zákazníčku.

      

Verím, že sa moje výtvory budú páčiť a stále budem môcť tvoriť nové a nové veci.

Máme sa ešte na čo tešiť, nápadov je celá kopa a svoje schopnosti a vízie neustále zlepšujem.

 

Ilustračné foto: Dada Macháčková
Ďalšie informácie: Svet Intuitivnej módy
Pre www.dadkadesign.sk napísala Dada Macháčková. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená táto celá poznámka aj s aktívnym odkazom.
Dada Macháčková

Žena, ktorá objavila vo svojom živote kúzlo farieb a prostredníctvom nich byť sama sebou.. miluje používať dve bodky na konci vety, lebo vždy sa dá niečo doplniť..

Prepadla čaru krásnych látok, vzorov, príjemných kvalitných materiálov a začala šiť oblečenie a doplnky pre ženy na mieru ich duše..

Vytvorila projekt Sprirituálna móda pre dušu ženy, v ktorom sprevádza ženy farbami ich duše a pomáha im cítiť sa krásne, nájsť svoju jedinečnosť a podporiť ženskú krásu, ktorú máme každá v sebe a svojsky..

Svoje skúsenosti a poznatky chce šíriť ďalej medzi ľudí, ktorých farebná cesta láka a otvára im nové možnosti ako sa nielen podporiť, ale aj liečiť, či už telo alebo zranenú dušu..

Hovorí ženám: „Každá žena je krásna do takej miery, ako si dokáže dovolí..“

Sprievodca Spirituálnou módou

Nájdi si chvíľku čas a objavuj sama seba.. 

Sprievodca Spirituálnou módou pre dušu ženy Ti napovie a pomôže hľadať indície podľa ktorých zistíš, kto vlastne si, čo sa Ti naozaj páči a kde máš ukrytú svoju jedinečnosť..

"Nájdi svoju jedinečnosť! ..a buď sama sebou..

Komentáre