Našla som.. Objavila sa..

Dlho som chcela vyskúšať fotenie mojich produktov trošku inak. Niežeby fotenie s manželom nebolo dobré, ale mala som potrebu vyskúšať aj niečo iné. Fotenie inak, s profesionálom a naozaj si to užiť.

Fotenie s manželom je fajn, najmä vtedy, keď je spoločné naladenie v jednej vlnovej dĺžke. Vtedy je to dokonalé a vedia vzniknúť aj veľmi pekné zábery.

Len niekedy sú situácie, keď by bola chuť, aj naladenie je fajn, ale máme so sebou dve malé riadne zvedavé deti. Byť vtedy uvoľnená, naladená, usmievať sa a popri tom striehnuť, kde tie naše malé ‚príšerky‘ vyliezajú alebo čo práve skúmajú. Sem tam sa potom stane, že namiesto úsmevu im treba niečo povedať alebo zakričať. Vtedy sa nafotí naozaj kopu zbytočných fotiek alebo to veeeľmi dlho celé trvá a sem tam sme to aj vzdali.

Približne rok som snívala. Pátrala a nachádzala som nových ľudí, nové možnosti. Stále však niečo nevychádzalo. Prekladalo sa, nepodarilo sa stretnúť. Jednoducho vyššie sily úradovali.

A zrazu prišla ponuka od kamarátky Zuzany. Žena, ktorá nám pred rokmi nafotila svadbu a neskôr aj rodinné fotky – milovala fotenie a fotenie s bola vždy s ňou zábava.

Zuzana fotila hlavne prírodu. Miluje fotenie, hory a cestovanie. Robí naozaj prekrásne fotky, pri ktorých máte pocit, že tam chcete okamžite ísť skúmať prírodu alebo že ste sa tam rovno preniesli.

Zuzana sa rozhodla, že svoje umenie fotenia je tá správna cesta, po ktorej oplatí kráčať. A naozaj. Jej fotky zachytávajú emócie a pri pohľade jej fotky sa odohrávajú celé príbehy.

A tu vznikol nápad. Ja som chcela fotky mojich produktov inak a ona sa zdokonaľovať, skúšať a trénovať. Obe chceme rozvíjať svoje skúsenosti, možnosti a skúšať niečo nové. Prišla spolupráca.

Na prvé dohodnutie to síce nevyšlo. Nevzdali sme a na asi tretí raz to vyšlo, dokonca aj počasie spolupracovalo, ako sme potrebovali.

Komunikovali sme spolu, ladili sme spoločné predstavy. Zuzana potrebovala skúšať nové veci, ja si to poriadne užiť a vytvoriť fotky pre web dAdKa design.

 

 

Fotili sme približne hodinu. Nafotili sme 1600 fotiek, ktoré potom Zuzana triedila, upravovala, pripravovala a výsledok prišiel. Zvládla to za úžasné 4 dni. S fotkami prišli aj nové myšlienky, predstavy a podnety pre web dAdKa design.

Celé fotenie s touto milou ženou – fotografkou, bolo úžasné. Počúvala, radila a ladila svoje predstavy s tými svojimi. Hneď na začiatku bola pripravená. Ukázala mi a presne vysvetlila, čo potrebuje odo mňa, čo ideme skúšať a ako to zvládneme. Má perfektnú predstavu priestoru a celej vízie, ako by výsledok mal vyzerať.

Naozaj sme plne využili čas a vzišli z toho krásne fotky, ktoré môžete vidieť už aj na stránke dAdKa design.

Napriek tomu, že sem tam bolo chladno a fúkal vietor, fotenie vyšlo super. A máme kopu milých zážitkov.

 

A takto to dopadlo.. No posúďte sami 😉

 

@zuzana.minarovicova.photo
@zuzana.minarovicova.love

#najlepsiafotografka

 

Ďakujem Zuzi.. myslím, že sme to zvládli parádne, veľmi sa mi to páčilo a teším sa na ďalšiu spoluprácu!

 

 

 

 

Ak by ste potrebovali úžasnú fotografku hlavne do exteriéru, ktorá zachytí emócie, váš príbeh alebo kúsok vášho života, tak Zuzana je tá pravá.

Určite jej napíšte a budete nadšení!

www.minarovicova.sk

Ak ste zvedaví na Zuzanin pohľad, tak ten si môžete prečítať TU..

Dadka Macháčková

Žena, ktorá miluje používať dve bodky na konci vety, lebo vždy sa dá niečo doplniť..

Prepadla čaru krásnych látok, vzorov, príjemných kvalitných materiálov a začala šiť oblečenie a doplnky podľa seba..

Objavila vo svojom živote kúzlo farieb a prostredníctvom nich našla cestu, ako byť sama sebou..

Vytvorila projekt Sprirituálna móda pre dušu ženy, v ktorom pomáha ženám cítiť sa krásne, nájsť svoju jedinečnosť a podporiť ženskú krásu, ktorú máme každá v sebe a svojsky..

Hovorí ženám: „Každá žena je krásna do takej miery, ako si dokáže dovolí..“

Sprievodca Spirituálnou módou

Nájdite si chvíľku čas a nájdite sami seba.. 
Sprievodca Spirituálnou módou vám napovie a pomôže hľadať indície podľa ktorých zistíte, kto vlastne ste, čo sa vám páči a kde máte svoju jedinečnosť..

"Nájdi svoju jedinečnosť! ..a buď sama sebou..

Komentáre